Reference od spokojených zákazníků

Pronájem vozu od Auto-Economy využíváme často a jsme plně spokojeny se službami které firma nabízí a to včetně likvidace škodných událostí. 

Auto Gruber s.r.o.

Náprosto fér a lidové jednání!Stěhování s dodavkou s hydraulickým čelem nemá chybu,ušetřeno spoustu času a hlavne peněz za stěhovací služby.Super určitě zas někdy využijem..:)

Tomáš

Fiat Ducato 9míst směr Brixental Rakousko. Poslední řadu sedaček jsme si nechali vyndat kvůli vybavení a zavazadlům a úplně bez problému. Auto v super kondici,dobré pneu,cena za 10dnů rozložená do 6 členů byla velice přívětivá. Spokojenost,příští rok rezervujem znovu!

Jan Kalous

Porouchalo se nám auto ve firmě,u Auto-Economy okamžitá náhrada,vše bylo vyřizeno rychle,pán na telefonu velice ochotný.Jen tak dál.

REKBYTY - Rekonstrukce bytů

Už dlouho spolupracujeme s firmou Auto-Economy,nikdy nebyl problém,absolutní spokojenost.

Truhlařství PILKA s.r.o

Cestou domů z práce jsem si všimla odřeného laku na mém autě a viník nikde!Proto jsem volala na policii která semnou sepsala protokol.Potom jsem oslovila firmu Auto-Economy která si pro auto přijela,přistavila mi náhradni vozidlo,škodu vyřídlila s pojišťovnou a po 3 týdnech auto vrátila opravené,palec nahoru!

Jana Koziňská

Přijeli,odtáhli,pujčili mi nové,opravili a vratili…co víc si přát!

Josef Horák

Každý rok půjčujeme dodávku – minibus pro 9 členů na 7denní školení, vždy vše proběhlo bez problému ,rychlost ochota = naše spokojenost.

Pobočka Century 21

Kvuli předchozí zkušenosti kde jsme na přepavdu oblečení na veletrh mody dostali auto po „zedících“
jsme se ještě den před odjezdem jeli podívat na rezervovanou dodávku od Auto-Economy,tady bylo vše jak jsme si domluvily s sympatickým pánem na lince,zavazadlový prostor byl uplně cistý.Nový model 2016.
BOJA Fashion

Napište nám svoje hodnocení.

Auto-economy s.r.o.

ičo: 07848935

email: info@auto-economy.cz
Tel: +420 737 097 972